Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [Easy] Nexoria.pl - Twój wymarzony serwer !


ddaammiiaannq

Czy zagrasz na Nexoria.pl?  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na Nexoria.pl?

    • Tak.
      35
    • Nie.
      10
  2. 2. Chcecie start Piątek czy Sobota?

    • Piątek.
      36
    • Sobota.
      9
  3. 3. Czy chcecie w Cliencie 5 Slotowy BS?

    • Tak.
      31
    • Nie.
      14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

25z6x43.jpg

 

Dawno, Dawno temu istniała piękna kraina, wielu bało się wejść na jej tereny.. aż do czasu. Pewnego dnia przybyła na nią grupa ludzi, postanowili osiedlić się na terenach tej krainy. Żyli w spokoju aż do pewnego razu jeden człowiek spacerująć rozbił stare kamienie, wtedy obudził się pan demonów Azrael razem z swoją armią demonów. Ludzie zaczeli żyć w strachu, obwiniali się nazwajem za to, zaczeła się wojna podzielili tereny na dwa, stworzyli dwa królestwa Zakon Smoków i Zakon Palladynów. Od tamtej pory już nigdy nie żyli w zgodzie...

 

2uo2f5z.jpg

 

Typ serwera:

 

Trudno dokładnie określić typ serwera posiada on elementy z medium oraz easy, serwer to taki easy/medium. Do 150 poziomu można powiedzieć ze jest easy ale po 150 już się robi trudniejszy.

 

Maksymalny poziom:

 

Maksymalnym poziomem na serwerze jest - 250.

 

Maksymalne statystyki:

 

Maksymalne statystyki jakie można osiągnąć to 95 punktów.

 

343jhh5.jpg

 

Na serwerze będziecie mieli do wybóru dwa królestwa:

 

Zakon Smoków odpowiednik Shinsoo:

 

p02ilv.jpg

 

Zakon Palladynów odpowiednik Jinno:

 

tte6vj.jpg

 

219xkid.jpg

 

Strona główna:

nexoria.pl

Forum serwera:

forum.nexoria.pl

FanPage serwera [Like] :) :

https://www.facebook.com/Nexoriapls

161er1t.jpg

 

Parametry: Z Nasa !

Łącze: z Nasa !

2m288d2.jpg

 

Doświadczenie:

 

Doświadczenie trudno określić w % do 150 poziomu leci bardzo szybko, można szybko osiągnąć taki poziom. Po 150 poziomie leci już coraz wolniej, od 100 dostępna jest nowa mapa, 175 poziomu nie da się wbić w pare dni by nie było za łatwo.

 

Drop Yang:

 

Drop jest nie jest zbyt duży by cenny nie były zbyt duże ale się nie martwcie na wszystko wam starczy. Ceny systemu ulepszeń jak i przedmiotów u npc są bardzo tanie.

 

Drop przedmiotów:

 

Drop przedmiotów jest dopasowany  Został również usunięty drop wszystkich śmieci. Bronie 75lv dropią tylko z szkat rippa i niebieskiej śmierci.

 

1zodfdg.jpg

 

Czy na serwerze są tzn AutoPoty? Tak są.

Czy na serwerze jest 6 skill? Nie nie ma go.

Czy są skrzynie ucznia? Nie ma na serwerze ich.

Czy Team będzie pomocny? Oczywiście że tak w wolnej chwili.

Czy są jakieś Dungeony?  Tak są 2 pisane przez nas autorskie dungeony.

 

2k1yrt.jpg

 

Na start otrzymacie Pelerynke na stałe, podstawowy ekwipunek +9, duże fioletowe i zielone mikstury x200, buty wiatru, pierśćień gracza, mikstury oraz Umiejętność Defender.

 

2nuq0qu.jpg

 

2qk2o3m.jpg

 

Na serwerze Nexoria.pl będą oto tacy handlarzy jak:

 

opqqnk.jpgp5941.jpgfpcn7t.jpg2dsfugy.jpg

 

Fryzury i wszystkie przedmioty do ślubu również znajdują się u NPC.
 Ekwipunek +9, Bryłki które są widoczne u NPC to Bryły Rubinu wartość 500.000.000 Yang itd.

 

33ohehh.jpg

 

U nas Skile To Nie kłopot postanowiliśmy to ułatwić
 
Przy 5 poziomie postaci pokazuje sie zwój w ktorym wybieramy profesje 
i nas wylogowuje po zalogowaniu otrzymujemy skille na poziom G.
 
Aby zrobić skill na P trzeba zakupić u handlarki Tęczowy Kamyk ktory w 1 Sekunde daje 
wszystkie skille na P.

 

 

 

2vt7a5x.jpg

 

Przemyśleliśmy wasze sugestie i zmieniliśmy bony - na maksymalne:

 

Maks. PŻ: 3000

Maks. PE: 1000

Inteligencja, Siła, Zręczność, Witalność: 15

Szybkość Ataku: 10

Szybkość Ruchu: 30

Szybkość Zaklęcia: 20

Regeneracja PŻ/PE: 30

Szansa na otrucie, omdlenie, spowolnienie: 10

Krytyczny Cios, Przeszywające uderzenie: 10

Unik, strzały, sztylet, miecze, dwureczna broń, wachlarze, dzwony:15

Błyskawicze, Ogien, Wiatr, magia: 15

Orki, Zwierzęta, Mistyki, Diabły, Nieumarłe: 30

Silny na ludzi: 10

Kradzież PŻ/PE: 10

Blok Ciosu, odbicie ciosu: 15

Doświadczenie, Drop Yang, Drop Przedmiotów: 20

 

 

 

 

zmd0xy.jpg

 

System zbroi oraz broni dwuręcznych na serwerze Nexoria.pl:

 

2lcizq.jpgjpgfb7.jpgjza7ia.jpgfkmnid.jpg2hd1uom.jpgcm6nn.jpg2jb6y2v.jpg2a5ke0x.jpgnbrjq0.jpgsuzqwx.jpg

 

Bronie jednoręczne:

 

eip0g5.jpg2hxm3qq.jpgsdzsj7.jpg8wfdcw.jpg54j1xj.jpg29j1ns.jpg23k5ctf.jpgeu4ufq.jpg23h52cn.jpg2s7dhrc.jpg

 

System zbroi oraz broni na Ninje:

 

1zfjvrr.jpg2motq2e.jpg2yyt7op.jpg2808gpe.jpgvem0s3.jpg14e5u78.jpg2567ccl.jpg5ors5e.jpg153yam1.jpg8wbm1d.jpg

 

Reszta systemu będzie na dniach, raczej jutro gdyż Grafik miał sprawę i nie dokończył.

 

352ojur.jpg

 

Na serwerze Nexoria.pl występuję aż 5 nowych mapek:

 

Mapa dostępna od 100 poziomu:

 

2zoeqfn.jpg

 

Moby na tej mapie dzielą się na słabsze i Silne:

 

Słabe
 
- Wilkołak
- Opancerzony Wilkołak
- Wilkołak śmierci
- Wilkołak Łucznik
 
Silne:
- Wilkołak Czarodziej
- Młody Wilkołak 
- Waleczny Wilkołak
- (BOSS) Przywódca Wilkołaków

 

Mapa dostępna od 125 poziomu:

 

25ujnsy.jpg

 

Tutaj równiez Moby dzielą się na Słabsze i Silniejsze

 

słabe:
- Wojownik Cyklop
- Generał Cyklop
- Rzeżnik Cyklop
- Żołniez Cyklop
- Pałkarz Cyklop
- (BOSS) Przywódca Cyklopów
 
Silne:
- Silny Cyklop 
- Ent Czarodziej
- Diabelski Ent
- Ent Wojownik
-(BOSS) Przywódca Entów

 

Mapa dostępna od 150 poziomu:

 

2u4ndpx.jpg

 

Tak jak wyżej te mapy tez maja słabe i silne moby

 

słabe:
- Goblin Czarodziej
- Ogr Wojownik
- Ogr Siekacz
- (BOSS) Przywódca Boblinów
 
Silne:
- Ogr Miotacz
- Mały Ogr 
- Wielki Ogr
- (BOSS) Przywódca Ogrów

 

Mapa dostępna od 175 poziomu:

 

15qesrd.jpg

 

Moby dzielą się na:
 

Słabe:
- Piekielny Rogacz
- Skrzydlaty Rogacz 
- Rogaty Centaur
- Rogaty Żołniez
 
Silne:
- Rogaty Czarodziej
- Mistyczny Siekacz
- Mistyczny Żołnież
- (BOSS)Mistyczna Pantera

 

Mapa dostępna od 200 poziomu:

 

2n15ll0.jpg

 

I ostatnia mapa do wbijania najwyższych poziomów ona również dzieli się na słabsze i silniejsze Potwory.
 

Słabe:
- Zolnierz Smierci
- Nowicjusz Smierci
- Wyslannik Smierci
- Luczniczka Smierci
 
Silne:
- Siekacz Smierci
- Czarodziej Smierci
- General Smierci
- Egzekutor Smierci
-(BOSS) Przywodca Smierci
 
30ueo7n.jpg
 
Na serwerze Nexoria.pl będą potrzebne Przepustki na nowe mapy do expa.
Będzie można je nabyć z bossów oraz metinów z red lasu.
 
Oto one:
 
11ghdkw.jpg
 
Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na nie, prze teleportuję nas na daną mapkę.
 
2qdmk9w.jpg
 

System kostiumów jest podobny do tego z globalnych serwerów.

Kostiumy można zdobyć z IS lub z bossów.

Każdy z kostiumów jest na czas 30 dni.

 

2lwrl9d.jpg289d4zp.jpg4qogzq.jpg2d6te2e.jpgwt6m80.jpg

 

jq6k37.jpg

Wieszchowce Zostały Pokazane Losowo System Wierzchowców u nas jest levelowy tzn:
 
Pieczeć Wierzchowca 1 lvl - Wartość Ataku 100
Pieczeć Wierzchowca 2 lvl - Wartość Ataku 200
Pieczeć Wierzchowca 3 lvl - Wartość Ataku 300
Pieczeć Wierzchowca 4 lvl - Wartość Ataku 300 + 1k hp
Pieczeć Wierzchowca 5 lvl - Wartość Ataku 400 + 2khp
 
Z każdym Levelem Wierzchowca Zmienia sie Jego Wygląd jaki?
 
 

Pieczeć Wierzchowca 1 lvl:

 

2wn9qbr.jpg

 

Pieczęć Wierzchowca 2 lvl:

 

97372x.jpg

 

Pieczęć Wierzchowca 3 lvl:

 

1sl347.jpg

 

Pieczęć Wierzchowca 4 lvl:

 

sq758h.jpg

 

Pieczęć Wierzchowca 5 lvl:

 

1z6faxy.jpg

 

2s93nf9.jpg

 

Na Czym polegają te Umiejętności? 
Już tłumacze są 3 rodzaje umiejętności
 
Berserker:  Dający Bonusy na 24 Godziny od Użycia 
 
Wartość Ataku 200
Szybkość Ataku 20
Siła +15
 
24bospz.jpg
 
Defender: Dający Bonusy na 24 Godziny od Użycia 
 
Silny Przeciwko Potworom +30%
Szansa na Blok Ciosu 15 %
Max PŻ 5000
 
eikhw.jpg
 
Magic:  Dający Bonusy na 24 Godziny od Użycia 
 
Inteligęcja +15
Wartość Ataku Magicznego +200
Odporność Na Magie 15%
 
zy96af_th.jpg
 
Każą umiejętność Można użyć raz na 24 Godziny.
Można Je zdublować tzn  Użyc Berserkera , Magica , Defendera na raz
Ale nie można użyć tej Samej umiejętności odrazu.
Reszty dowiecie się jak odwiedzicie nasz serwer!
 
Zdobyć je można z bossów dropu mała szansa 
lub z naszego item shopu.
 
14ng4dj.jpg
 
Na serwerze Nexoria.pl również występuje system kwiatów, dzięki nim można wytworzyć nowe mikstury.
 
Te kwiaty po 15x trzeba aby wytworzyć poniższe mikstury.
 
Drop kwiatów: Każdy metin od 5 lvl, oraz każde bossy na serwerze.
 
2rnvsap.jpg
 
Mikstura SamBo - Wartość ataku 150.
Mikstura Mong - Max pż 1500.
Mikstura Bo - Silne przeciwko Diabłom 20%.
Mikstura Young - Silne przeciwko Nieumarłym 20%.
Mikstura King - Silny przeciwko ludziom 10%.
 
25sabgx.jpg
 
Może teraz trochę o cliencie gry, nowy pasek ładowania na serwerze Nexoria.pl:
 
85655997967668540645.png
 
2ltn0qb.jpg
Na serwerze również pod przyciskiem X jest dostępna, tabelka bonusów:
 
zvdjqh.jpg
 
Administracja serwera:
 
[HA] Nexor - Technik serwera, Główny Właściciel, Edycja plików oraz Clienta, Zabezpieczenia.
[HA] Damian - Grafik, Współzałożyciel serwera, Pomysłodawca.
[GM] Hotovsky - GameMaster serwera, Pilnuję porządku w grzę [uważajcie cziterzy] , Odpowiedzialny za Eventy oraz rekrutację, YouTuber serwera.
[GM] Vaid - GameMaster serwera, Pilnuję porządku w grzę [uważajcie cziterzy] , Odpowiedzialny za Eventy oraz rekrutację.
 
Podziękowania:
 
Hotovsky -  Dzięki ci że wbiłeś do Teamu, wspomogłeś nas w trudnych chwilach oraz nagrywasz z serwera, dzięki ci wielkie za wszystko.
Damianku  - Kochany Damianku tobie też bardzo dziękuję, bez ciebie serwer by nie wystartował ta twoja Grafika do clienta, zapowiedź elegancka dzięki ci jeszcze raz.
 
 
Start serwera odbędzie się w Piątek/Sobota 18.04.2014 lub 19.04.2014 między godziną 18 a 20.
 
 
Video [GP] z serwera od Hotovsky zapraszamy:
 
 
 
 
SSY Weryfikacyjne:
 
1#
 
pwbkox.jpg
 
2#
 
  mrifnc.jpg

w6qirs.jpg

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam, serwerek zapowiada się zajebiście wbijamy z ekipą i pompa.

 

Parę pytań:

 

- Jak skille?

- Skąd bronie 75?

- Gildia od 30 poziomu standard?

Dziękujemy za miły komentarz w stronę serwera.

 

- Skille są opisane w prezentacji czytać z zrozumieniem !

- Bronie 75 tak samo jest w prezentacji, z Ripa oraz Niebieskiej śmierci.

- Gildia jest od 30 poziomu.

 

Prezentacja będzie na bieżąco aktualizowana.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Mam pytanie czy to nie przypadkiem pliki Theris.pl albo cos takiego bo te skile Berserker byly chyba na tamtym sewerze jezeli tak naprawiliscie te bledy ze przez pety wywalo ch

Opublikowano

Mam pytanie czy to nie przypadkiem pliki Theris.pl albo cos takiego bo te skile Berserker byly chyba na tamtym sewerze jezeli tak naprawiliscie te bledy ze przez pety wywalo ch

Niestety nie są to pliki Theris.pl, serwer jest robiony na czystych plikach lecz umiejętności były udostępnione na jednym z włoskim forum, i wykorzystaliśmy je właśnie w sposób bonusów, u nas na serwerze nie ma petów. :)

w6qirs.jpg

Opublikowano

Nie polecam edytowane pliki by sasori ;)

Sorry nie są pliki by sasori, wzieliśmy parę rzeczy z tamtego serwera, serwer jest robiony od podstaw.

 

W Wtorek odbędzie się otwarta beta testy.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Damian ty robiłeś tą prezke ? ;-)

Chyba jedyna ktora wygląda jak prezentacja < beka >

 

 

Jedyny +'s tego serwera to Hotovsky.

HA to no name , a damian to gimb który każdemu dupe obrabia jak leci :)

Nie polecam.

Opublikowano

Damian ty robiłeś tą prezke ? ;-)

Chyba jedyna ktora wygląda jak prezentacja < beka >

 

 

Jedyny +'s tego serwera to Hotovsky.

HA to no name , a damian to gimb :)

Tak ja robiłem prezentację serwera.

Co z tego że jestem Gimbem?? Ale co mam zrobić robię tak?

Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia do mnie to pisz.

 

Prezentacja będzie cały czas aktualizowana, dużo w prezentacji jeszcze nie zostało przedstawione.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Tak ja robiłem prezentację serwera.

Co z tego że jestem Gimbem?? Ale co mam zrobić robię tak?

Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia do mnie to pisz.

Takie że obrabiasz dupe na każdym kroku :)

Jeżeli nie wiesz o co mi chodzi to sobie przypomnij bo nie mam zamiaru tu się rozpisywać w dodatku lecisz w chuja ;-)

Opublikowano
 

Skilli niema opisanych w prezentacji.

Na serwer na pewno wbije; )

Skille z tego co mi wiadomo to na 5 poziomie skille G.

 

A na P to 1 kamyk P.

 

Wbijamy do Zakonu Smoków, z ekipą.

 

Kiedy start?

Opublikowano

Powiem tak no po przeczytaniu prezentacji to się po podłodze ze szczęścia turlałem bo w końcu bardzo możliwe, że jakiś ekstra ogarnięty serwer easy będzie <3. Od wtorku jest beta mam rozumieć? I czy trute/bambusa itp się da ulepszać, jeżeli tak to ile razy?

Opublikowano

Powiem tak no po przeczytaniu prezentacji to się po podłodze ze szczęścia turlałem bo w końcu bardzo możliwe, że jakiś ekstra ogarnięty serwer easy będzie <3. Od wtorku jest beta mam rozumieć? I czy trute/bambusa itp się da ulepszać, jeżeli tak to ile razy?

Dziękujemy ci za miłe słowa.

 

- Tak Beta będzie dostępna od Wtorku dla wszystkich będzie trwała do Czwartku.

- Tak z broni 75 będzie można ulepszyć 3 sety dalszych broni do Expa. :)

w6qirs.jpg

Opublikowano

Dziękujemy ci za miłe słowa.

 

- Tak Beta będzie dostępna od Wtorku dla wszystkich będzie trwała do Czwartku.

- Tak z broni 75 będzie można ulepszyć 3 sety dalszych broni do Expa. :)

Dzięki za szybką odpowiedź, co do Ts3 to już się dowiedziałem, że będzie zorganizowany około środy także nic tylko czekać do bety <3.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...